Ana içeriğe atla
Mod

Farklı Üniversitelerde Öğrenim Gören Ve Öğretmenlik Uygulaması II Dersini YTÜ Eğitim Fakültesinde Almak İçin Başvuru Yapan Öğrencilerin Uygulama Okulları Listesi

Farklı üniversitelerde öğrenim gören ve öğretmenlik uygulaması II dersini YTÜ Eğitim Fakültesinde almak için başvuru yapan öğrencilerin uygulama okulları listesi için tıklayınız.

Not 1:Listede yer alan okulda toplamda 72 saat uygulama yapmanız gerekmektedir. Bu nedenle bu hafta uygulama okulunuza gidip programınızı yapmalısınız.

Not 2:Öğretmenlik Uygulaması 2 dersinizin öğretim üyesi listede yer almaktadır. Özel öğrenci olarak OBS sistemine tanımlanma yapılması için geçen sürede öğretim üyeniz ile mail aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. Öğretim üyesinin grubuna OBS sisteminde tanımlandığınızda teorik derse katılabileceksiniz. Bu süre içerinde yapılan teorik derse varsa daha sonra telafi edilecektir.

OBS                    : https://obs.yildiz.edu.tr/oibs/ogrenci/login.aspx

Online Ders       : https://online.yildiz.edu.tr

Not  3:Şifreniz ve kullanıcı adınız size mail aracılığı ile bildirilecektir. Lütfen süreç içerisinde YTÜ Eğitim Fakültesi web sayfasındaki duyuruları takip ediniz.