Eğitim Fakültesi ev sahipliğinde 24 Kasım 2020 Salı günü saat 14:00’de Zoom üzerinden (https://tek.link/OaXp) düzenlenecek "Öğretmenler Günü Kutlama Programı"na katılımınız bizleri onurlandıracaktır.
![Öğretmenler Günü Kutlama Programı](/sites/egf.yildiz.edu.tr/files/styles/convert_webp/public/2022-05/O%CC%88g%CC%86retmenler%20Gu%CC%88nu%CC%88%20Kutlama%20Program%C4%B1-24_11_2020.jpeg?itok=ma2YPn_K)
Eğitim Fakültesi ev sahipliğinde 24 Kasım 2020 Salı günü saat 14:00’de Zoom üzerinden (https://tek.link/OaXp) düzenlenecek "Öğretmenler Günü Kutlama Programı"na katılımınız bizleri onurlandıracaktır.